Półkolonia - Program

Grupy dopasowane do wieku uczestników: 7-10; 10-13; 13-16; 16+ (podane przedziały wiekowe są orientacyjne i ostateczne grupy zostaną sformowane po zebraniu zgłoszeń, z intencją aby różnice wieku w grupie były jak najmniejsze)

Program stworzony będzie osobno i dopasowywany dla każdej grupy wiekowej, różniący się zakresem tematycznym i poziomem trudności.

Informacje organizacyjne:

Kadra prowadząca

Kadra prowadząca to osoby posiadające wszystkie wymagane dokumenty oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji półkolonii, kolonii, obozów, szkoleń, imprez integracyjnych i tym podobnych. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez osoby posiadające kwalifikacje na najwyższym poziomie. Kadrę tworzą eksperci i praktycy z dziedzin sportu, sztuk walki, ratownictwa, pożarnictwa, zarządzania kryzysowego, pedagogiki i pedagogiki wczesnoszkolnej. Są to nauczyciele akademiccy, szkół podstawowej, średniej i mundurowej. Posiadacze pasów mistrzowskich w  sztukach walki, licencjonowani trenerzy sportów walki, instruktorzy samoobrony, instruktorzy pierwszej pomocy, twórcy i instruktorzy Szkoły Przetrwania.