O nas

Nasze Stowarzyszenie zajmuje się promowaniem sportu wśród dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Organizujemy obozy, kolonie, zajęcia sportowe we współpracy z najlepszymi trenerami oraz placówkami sportowymi i dydaktycznymi.

Uczestników naszych zajęć wyposażamy nie tylko w umiejętności sprawnościowe, ale także edukujemy w zakresie udzielania pierwszej pomocy, działania pod silną presją oraz szkolimy umiejętności negocjacyjne.

Edukujemy również w zakresie tzw. czarnego survivalu, co oznacza przetrwanie w mieście w nietypowej, bądź ekstremalnej sytuacji, uczymy, jak zachować się, gdy zabraknie energii lub wody, jak reagować wobec niespodziewanej prowokacji, czy w nieprzyjaznej dzielnicy.

Przedstawiamy Zarząd Stowarzyszenia :

Prezeska Zarządu – Elwira Machowiak, żona, matka, prowadzi własną działalność.

Działalnością charytatywną na rzecz dzieci i osób pokrzywdzonych zajmuje się od lat. Przez 7 lat Pełnomocniczka Fundacji „Dr Clown” – organizowała akcje dla dzieci i dla seniorów, a także dzieci i ich rodziców między innymi w poznańskich szpitalach. 

Jako współzałożycielka Lions Club New Design, współorganizowała akcje charytatywne, np. Bajkowisko – wspierające rozbudowę poznańskiego hospicjum.

Jej pasją są dalekie i bliskie wyprawy off-road’owe samochodem terenowym, przejechała i zwiedziła całą Rosję, Mongolię z piękną Pustynią Gobi, Bałkany, Afrykę, własnym autem na własną odpowiedzialność

 

 

Adam Prokopczyk – Vice Prezes Zarządu

Człowiek z pasją: trener Judo z licencją Światowej Federacji Judo, m.in. wychowawca i szkoleniowiec zawodników Kadr Narodowych, Mistrzów Polski i zdobywców czołowych miejsc w międzynarodowych imprezach European Judo Union. Pierwszy trener i kierownik sekcji judo AZS AWF Poznań, trener w sztabie szkoleniowym Kadr Wielkopolski Judo i w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Sędzia związkowy, szczebla centralnego, Polskiego Związku Judo. Za swoją działalność i osiągnięcia odznaczony honorową odznaką Polskiego Związku Judo. Pasjonat tematyki survivalu i współzałożyciel Szkoły Przetrwania „ZONA”.

Wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalista z zakresu sportu i aktywności fizycznej, koordynujący programy zajęć sportowych, gier i zabaw ruchowych oraz obciążeń fizycznych, regeneracji i optymalizacji wysiłku fizycznego w odniesieniu do wieku, poziomu zmęczenia i poziomu zdolności motorycznych.

 

żona, matka, aktorka, piosenkarka i wolontariuszka

Agnieszka Różańska – Członkini Zarządu 

Żona, mama, aktorka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi.

Od dwudziestu pięciu lat jest aktorką Teatru Nowego w Poznaniu, występuje również w Teatrze Muzycznym  i w Scenie Na Piętrze w Poznaniu. Występowała w spektaklach Krzysztofa Warlikowskiego, Izabeli Cywińskiej, Eugeniusza Korina, Janusza Wiśniewskiego. Jest laureatką Nagrody Głównej XVI Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Jej filmowe wcielenia wzruszały i bawiły, szerokiej publiczności pozwoliła się zapamiętać jako niezrównana Pamela Marszałek z Miodowych lat. Koncertuje z własnym zespołem Pozytywka. Jest zaangażowaną wolontariuszką. 

Jej motto : Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic. Ks. Jan Twardowski

 

Mirosława Kaźmierowska 

Z wykształcenia filolog Uniwersytetu Adama Mickiewicza.
Budowała nowoczesny marketing w Allegro dla rozwijającego się w Polsce e-commerce. Zarządza projektami dla portfolio przedsiębiorstw w ramach własnej Agencji Marketingowej Aviator. Zarządzała projektami dla instytucji kultury oraz fundacji, Muzeum Narodowego w Warszawie, Międzynarodowej Organizacja ds. Migracji, Fundacji Pomiędzy.

Prowadziła rozmowy z wybitnymi kobietami podczas Wielkopolskiego Kongresu Kobiet, „Rozbijalni Szklanych Sufitów”.
Niezmiennie pasjonuje się literaturą, socjologią oraz historią z naciskiem na przewrotne losy okrutnych Piastów. Lokalna patriotka.