Nasi trenerzy, opiekunowie

Kadra prowadząca to osoby posiadające wszystkie wymagane dokumenty oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów typu półkolonie, kolonie, obozy.

Kadrę tworzą eksperci  ratownictwa, pożarnictwa, zarządzania kryzysowego, pedagogiki i pedagogiki wczesnoszkolnej.

Są wśród nich nauczyciele akademiccy oraz pracujący w  szkołach podstawowych, średnich i mundurowych, posiadający mistrzowskie pasy w judo, karate, taekwondo, licencjonowani trenerzy sportów walki, instruktorzy samoobrony, instruktorzy pierwszej pomocy, twórcy i instruktorzy Szkoły Przetrwania.

Merytorycznie program i opieka przygotowana jest na najwyższym poziomie, gdyż w grupie znajdują się także:

 1. Teresa Klaczyńska:
  Licencjonowana trenerka, która z powodzeniem od ponad 10 lat zajmuje się treningiem dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych, która koordynuje program dla najmłodszych uczestników i jest opiekunem najmłodszych.

 2. Krzysztof Prokopczyk:
  Współtwórca procedur medycznych Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, który przez wiele lat pełnił rolę koordynatora ratownictwa medycznego i wykładowcy, mając za sobą wiele lat doświadczeń oraz pracy w pogotowiu i ratowania życia ludzi w ekstremalnych sytuacjach (np. na wojnie), który koordynuje program zajęć z pierwszej pomocy.


 3. Arkadiusz Wójcik:
  Wykładowca akademicki, uczący zajęć związanych z pierwszą pomocą i przetrwaniem w różnych warunkach, współzałożyciel i instruktor Szkoły Przetrwania, który koordynuje program zajęć z survivalu.

 4. Adam Prokopczyk:
  Wykładowca akademicki, trener Judo z licencją Światowej Federacji Judo, egzaminowany i certyfikowany przez Kodokan Judo Institute (pierwszą Szkołę Judo na Świecie), specjalista z zakresu sportu i aktywności fizycznej, koordynujący program zajęć sportowych, gier i zabaw ruchowych oraz obciążeń fizycznych, regeneracji i optymalizacji wysiłku fizycznego w odniesieniu do wieku, poziomu zmęczenia i poziomie zdolności motorycznych uczestników.